Vandaag over een week zal de eerste Nederlandse editie van Daydream Festival plaats vinden. Gelegen op het Aquabest terrein vlakbij Eindhoven, is dit een ideale locatie om een nog breder publiek plaats te kunnen bieden. Maar welke artiest draait nu toelaat? Daarvoor check jij natuurlijk de timetable van Daydream Festival!

Heb jij PLN-B’s gastmix al gehoord? Hierin bereiden ze jou namelijk voor op Daydream Festival!

DE TIMETABLE VAN DAYDREAM FESTIVAL IS BEKEND!

Hieronder hebben wij de Hard Dance acts voor jou op een rijtje staan. De volledige timetable vind jij hier.

Bad Dreams

13:00: PLN-B
14:00: Plug ‘N Play
15:00: Galactixx
16:00: Code Black
17:00: Hard Driver
18:00: Coone
19:00: Frequencerz present STEALTH MODE
19:30: Da Tweekaz
20:30: Brennan Heart
21:45: Ran-D
22:45: Endymion 20 Years (with Special Guests)

MC DL

Dream Bucket

13:00: Loud ‘N Bright
14:00 Phenleau
15:00 Bad Dimes
16:00 The Boy Next Door
17:00 Bizzey
18:00 Puinhoop Kollektiv
19:00 Jonna Fraser
19:30 Freddy Moreira
20:30: Lady Bee
21:30 LNY TNZ
22:30 The Darkraver B2B Outsiders